Henna brwi GliwiceBrwi to niezwykle ważny element twarzy. Stanowią swego rodzaju ramę dla oczu, doskonale je podkreślając i nadając im wyraz nawet wtedy, gdy pozbawione są makijażu. Właściwy kolor włosków jest kluczowy do osiągnięcia pożądanego efektu. Co zrobić, jeśli z natury masz jasne brwi i nie dysponujesz odpowiednią ilością czasu lub zwyczajnie nie masz ochoty na to, aby codziennie przyciemniać je przy pomocy kosmetyków? Znakomitym rozwiązaniem będzie henna brwi, którą oferujemy w Gliwicach!

Henna brwi – długotrwały i zadowalający efekt

Hennowanie to sposób koloryzacji brwi i rzęs, który opiera się na wykorzystaniu barwnika naturalnego pochodzenia. Dzięki temu metoda jest w pełni bezpieczna, a jej wykonywanie nie wiąże się z poczuciem dyskomfortu. Na brwi klientki zostaje nałożony produkt przypominający nieco rzadką pastę, który umiejętnie dobieramy do typu urody tak, by uzyskać jak najbardziej satysfakcjonujący efekt. Po około piętnastu minutach zmywamy go przy pomocy specjalnego płynu, w rezultacie otrzymując przyciemnione włoski o wyrazistym kształcie.

Brwi stają się pięknie podkreślone, jednak wciąż prezentują się naturalnie. Kolor powinien utrzymywać się przez dwa do sześciu tygodni, pozwalając tym samym odpocząć klientkom od wykonywania makijażu brwi przy jednoczesnym cieszeniu się doskonałym wyglądem. To wspaniałe rozwiązanie, które sprawdzi się podczas wakacyjnych wyjazdów i nie tylko. Należy jednak pamiętać o tym, by po wykonaniu henny unikać korzystania ze złuszczających oraz oleistych produktów do pielęgnacji twarzy. Mogą one bowiem przyczynić się do szybszej utraty barwnika, powodując jego przedwczesne blaknięcie.

Pełen komfort i najwyższa jakość świadczonych usług

Choć wykonywanie henny brwi jest w stu procentach nieinwazyjną procedurą, także posiada pewne przeciwwskazania. Powinny zrezygnować z niej osoby, które zmagają się z jęczmieniem, chorobami zakaźnymi, uszkodzeniami naskórka i otarciami w obszarze wokół oczu oraz każdy, kto posiada uczulenie na hennę. W innych przypadkach będzie to doskonała forma zadbania o swoją urodę.

W naszym salonie świadczymy wyłącznie usługi najwyższej klasy, do każdej klientki i klienta podchodząc w sposób indywidualny. Wspólnie ustalamy oczekiwania i precyzujemy metodę prowadzącą do osiągania pożądanych efektów. Przestrzegamy wszelkich procedur związanych z higieną i bezpieczeństwem pracy, a nowoczesne i przytulne zarazem wnętrza naszej siedziby sprawiają, że miło spędzisz w nich czas. Jeśli jesteś zainteresowana wykonaniem henny brwi, zapraszamy do naszego salonu w Gliwicach!